• 21 شهریور 1402
  • 39

در نشست معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه با مدیرعامل شرکت داروسازی طاها مطرح شد

در نشست معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با مدیر عامل شرکت داروسازی طاها بر تقویت همکاری دانشگاه با صنعت بویژه انجام فعالیت های مشترک آموزشی و پژوهشی تاکید شد.

 در نشست معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه با مدیرعامل شرکت داروسازی طاها مطرح شد

به گزارش وبدا/ دفتر ارتباط با صنعت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه در تلاش است تا با ایجاد زمینه همکاری با صنایع و دستگاه های اجرایی فعالیت های آموزشی، پژوهشی و فناوری خود را تقویت کند که در همین راستا نشستی ما بین معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه با مدیر عامل شرکت داروسازی طاها برگزار شد.
 
دکتر حسن پور در این نشست گفت : در دنیای امروز، همکاری دو جانبه دانشگاه و مراکز تحقیقاتی با صنعت به جهت کم کردن فاصله و شکاف موجود بین دانشگاه و صنعت امری ضروری است که بقا و پویایی این دو نهاد در ساز وکارهای اجتماعی و اقتصادی در گرو این ارتباط دو سویه است.  
 
گفتنی است در این نشست تاکید و اولویت مدیران بر معرفی دانشجویان ممتاز، نخبه و علاقمند به کار و صنعت جهت گذراندن دوره های کارآموزی بود تا با تربیت نیروی متخصص بومی و به کارگیری آنها در صنعت داروسازی طاها قدمی در جهت همکاری صنعت با دانشگاه و پاسخگویی اجتماعی برداشته شود.   
 
همچنین بازدید میدانی از خطوط تولید و آزمایشگاه ها، تشکیل جلسات دوره ای و مستمر جهت تعیین اولویت هایR&D  ، رفع نیازهای شرکت داروسازی و امضای تفاهم نامه همکاری در زمینه های آموزشی، پژوهشی و فناوری  ما بین دانشگاه و شرکت داروسازی طاها از جمله مباحثی بود که در این نشست در رابطه با آن بحث و گفتگو شد.

{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *